Kestel ilçemiz nüfus olarakta yerleşim olarakta ve sanayi olarak fazlasıyla gelişti ve büyüdü.Güney Kestel halı yıkama fabrikası olarak bayanlarımıza yerinde halı ve koltuk yıkama, battaniye yıkama, perde yıkama hizmetimizi güleryüzlü, tecrübeli personelimiz, ücretsiz servis araçlarımız ile en kaliteli bir şekilde vermekteyiz.Telefon ile aradığınızda firmamız ürünü evinizden teslim alıp size makbuz verecek ve yıkama temizleme işlemi tamamlandığında adresinize teslim edecektir. 
HALI YIKAMA AŞAMALARI

Toz Alma Aşaması;
Ev ya da işyerlerinizden alınan halılarınız toz dolabı adı verilen makineden geçirilerek toz, kum ve diğer yabancı maddelerden temizlenir.

Şampuanlama Ve Fırçalama;
Özel leke sökücülü % 100 doğal halı şampuanı ve yumuşatıcı kullanılarak halılarınızın ön ve arka yüzü endüstriyel halı makinesi ile fırçalanır.

Durulama Ve Santrfüj Aşaması;;
İyice durulanan halılarınızın saçak temizliği yapılarak santrifüj makinesinde sıkma işlemi gerçekleşir. Santrifüj içinde tekrar durulama işlemi yapılan halılarınız makineden %90 oranda kuru olarak çıkar

Kurutma Aşaması
;
Kurutma odasına alınan halı sıcak ve kuru hava üfleyen doğal gazlı bürlör sistemiyle 3-4 saat gibi kısa bir sürede kurutulur, ve doğal ortamda bekletilir.bursa kestel halı Yıkama, Bursa da Halı Yıkama, Bursa Kestel Halı Yıkama servisi, Bursa Kestel Halı yıkama Fabrikası, Bursa Kestel Halı Yıkama Firmaları

 


gürsu halı yıkama

bursa-gürsu-halı-yıkama

gürsu halı yıkama fabrikası