NİLÜFER HALI YIKAMA FİYATLARIMIZ

Nilüfer halı yıkama fiyatlarımızı belirlerken en dikkat ettiğimiz nokta, kaliteden ödün vermemektir.Her halı kendine özel yıkama şartlarında yıkanmalı ve temizlenmelidir.El halısı ile makine halısını aynı şekilde yıkayamazsınız.Böyle bir hata halılarda, dönülmez bozulmalara sebebiyet verir.Halı yıkama fiyatı belirlerken, kendi yıkama tesisi olmayan, araba yıkamlarda halı yıkamaya kalkan, topladığı halıları, kendi yıkıyormuş gibi başka yerlerde ucuza yıkatarak, üzerinden kazanç sağlayan kişiler gibi davranamayız.Bizler bu işi meslek olarak yapan, bu işe yatırım yapmış, kendi yıkama tesisine sahip firmalar olarak, müşterilerimize en kaliteli, en hızlı ve en ekonomik hizmeti sunmaktayız.
Nilüfer halı yıkama olarak 2019 yılı bahar kampanyası dahilinde, makine halılarınızı, metre kare 4,99 tl den yıkamaktayız.Ücretsiz müşteri servisimizi, 0.224.413 5151 numaralı telefonumuzdan arayarak, hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Nilüfer halı yıkama ve temizleme konusunda, beşevler, özlüce, ertuğrul, altınşehir, görükle, fethiye, karaman, geçit, bademli, atabulvarı, konak cadde gibi merkez semtlerde bulunan müşterilerimize, koltuk yerinde yıkama ve temizleme, stor ve zebra perde yıkama işlerinide yapmaktayız.
En kaliteli Nilüfer halı yıkama servisi için bizleri 0.224 413 5151 nolu telefonumuzdan hemen arayabilirsiniz.
HALI YIKAMA AŞAMALARI

Toz Alma Aşaması;
Ev ya da işyerlerinizden alınan halılarınız toz dolabı adı verilen makineden geçirilerek toz, kum ve diğer yabancı maddelerden temizlenir.

Şampuanlama Ve Fırçalama;
Özel leke sökücülü % 100 doğal halı şampuanı ve yumuşatıcı kullanılarak halılarınızın ön ve arka yüzü endüstriyel halı makinesi ile fırçalanır.

Durulama Ve Santrfüj Aşaması;;
İyice durulanan halılarınızın saçak temizliği yapılarak santrifüj makinesinde sıkma işlemi gerçekleşir. Santrifüj içinde tekrar durulama işlemi yapılan halılarınız makineden %90 oranda kuru olarak çıkar

Kurutma Aşaması
;
Kurutma odasına alınan halı sıcak ve kuru hava üfleyen doğal gazlı bürlör sistemiyle 3-4 saat gibi kısa bir sürede kurutulur, ve doğal ortamda bekletilir.NİLÜFER HALI YIKAMA VE TEMİZLEME, bursa halı Yıkama, Bursa da Halı Yıkama, Bursa Halı Yıkama servisi, Bursa Halı yıkama Fabrikası, Bursa Halı Yıkama Firmaları

 


nilüfer-halı-yıkama

nilüfer-halı-yıkama fiyatlari

nilüfer halı yıkama